Regulamin portalu Uzdrowisko-SPA.pl

Uwagi ogólne

Korzystanie z serwisu Uzdrowisko-SPA.pl jest całkowicie bezpłatne. Korzystanie z serwisu Uzdrowisko-SPA.pl oznacza akceptację regulaminu. Każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu oraz z jego uaktualnieniami.

Treści zawarte w serwisie

Administratorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści (np. dane o salonach SPA, hotelach SPA, salonach kosmetycznych) umieszczone w serwisie przez użytkowników. Nie odpowiadają również za szkody i straty poniesione na skutek wykorzystania treści umieszczonych w serwisie. Użytkownik zamieszczając treści na stronach serwisu zgadza się jednocześnie na nieodpłatne opublikowanie i udostępnienie ich innym użytkownikom serwisu oraz na oznaczenie informacji o podanych salonach i hotelach SPA, a także innych salonach, loginem (nazwą użytkownika) strony Uzdrowisko-SPA.pl. Zabronione jest umieszczanie treści lub informacji nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd oraz takich, które naruszają polskie prawo – w szczególności prawa autorskie lub zasady etyki np. obraźliwe, wulgarne, itp. Osoba umieszczająca takie treści na stronach serwisu ponosi za nie całkowitą odpowiedzialność karną oraz cywilną. Umieszczanie treści o charakterze reklamowym (np. linków, zdjęć) wymaga zgody administratora serwisu. Administrator ma prawo do moderowania (przenoszenia, usuwania, edycji, itp.) informacji o cenach, użytkownikach, tematów i wątków bez podawania przyczyn swoich decyzji. Tematy lub wątki, których treść jest niezrozumiała lub nie konstruktywna będą usuwane. Wszelkie informacje w serwisie nie są gwarancją zgodności z rzeczywistością i nie są gwarantowane przez twórców portalu Uzdrowisko-SPA.pl

Rejestracja i dane użytkowników

Zarejestrowanie się oznacza automatyczną akceptację regulaminu. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i dobrowolna. Podczas rejestracji należy podać następujące dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym Użytkownik zarejestrowany ma prawo edytować swoje dane lub usunąć swoje konto. W celu usunięcia konta użytkownik powinien skontaktować się z administratorem portalu korzystając z formularza kontaktowego w sekcji Kontakt. Zarejestrowanie się oznacza, że użytkownik zgadza się na otrzymywanie drogą mailową ważnych informacji dotyczących serwisu oraz zgadza się na otrzymywanie komercyjnych emaili reklamowych firm niezwiązanych z działalnością portalu Uzdrowisko-SPA.pl. Poprzez akceptację regulaminu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Uzdrowisko-SPA.pl w celach marketingowych, w tym wyrażam zgodę na przekazywanie na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych oraz reklamowych emaili od innych firm niezwiązanych z portalem Uzdrowisko-SPA.pl. Login/nazwa użytkownika nie może być żadną formą reklamy ani nie może zwierać słów powszechnie uznanych za wulgarne. Za złamanie regulaminu grozi blokada konta lub jego całkowite usunięcie.

Postanowienia końcowe

Żadna część serwisu (teksty, zdjęcia, pliki, itp.) nie może być powielana lub rozpowszechniana bez zgody administratora. Zdjęcia i opisy salonów użyte w serwisie pochodzą ze stron tychże salonów. Opisy i zdjęcia użyte do opisu salonów nie gwarantują jakości usługi oraz nie są ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego, a są jedynie informacją dla potencjalnych klientów. W przypadku stwierdzenia poważnego naruszenia regulaminu, złamania prawa lub działań powodujących destabilizację lub utrudnienia pracy serwisu administrator może podjąć działania prawne związane z naprawieniem poniesionej szkody. Regulamin będzie aktualizowany w miarę potrzeb, a o wszystkich zmianach zarejestrowani użytkownicy będą powiadamiani drogą elektroniczną (poczta email). Po aktualizacji należy ponownie zapoznać się z treścią regulaminu.

Aby skontaktować się z Administratorem portalu kliknij tutaj.